2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь.

Post-img

?2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь!?

?”Водно-болотні угіддя і люди”? – тема заходу, який сьогодні провела Наталія Андросович, завідувачка сектору еколого-освітньої роботи для учнів 5 класу Бігунського ліцею.

Здобувачі освіти дізналися що таке водно- болотні угіддя(ВБУ) та яку корись вони нам дають. Діти були уважними і активними.

Дякуємо адміністрації ліцею та учням у проведенні заходу.

(Текст Наталії Андросович, фото Тані Жуковської)

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Політика конфіденційності