Різдвяно-новорічні заходи

Post-img

У нашому ліцеї пройшли різдвяно-новорічні заходи, які освітили наш заклад чарівною атмосферою тепла, радості та любові.

За давнім українським звичаєм, до шкільної господи завітали колядники з побажаннями добра, здоров’я, наснаги та нових звершень.

Завдяки нашим захисникам ми можемо святкувати прийдешні свята. Щира Вам подяка, наші Герої, та низький уклін! Нехай Бог оберігає кожного воїна!

І ще дякуємо нашим приватним підприємцям Жуковському Борису Адамовичу і Палатову Євгенію Володимировичу за солодощі для наших колядників.

Дивитись вітання:

https://www.facebook.com/groups/360185491953024/permalink/1025579978746902/

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Політика конфіденційності