2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь.
?2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь!?
?”Водно-болотні угіддя і люди”? – тема заходу, який сьогодні провела Наталія Андросович, завідувачка сектору еколого-освітньої роботи для учнів 5 класу Бігунського ліцею.
Здобувачі освіти дізналися що таке водно- болотні угіддя(ВБУ) та яку корись вони нам дають. Діти були уважними і активними.
Дякуємо адміністрації ліцею та учням у проведенні заходу.
(Текст Наталії Андросович, фото Тані Жуковської)