Різдвяно-новорічні заходи
У нашому ліцеї пройшли різдвяно-новорічні заходи, які освітили наш заклад чарівною атмосферою тепла, радості та любові.
За давнім українським звичаєм, до шкільної господи завітали колядники з побажаннями добра, здоров’я, наснаги та нових звершень.
Завдяки нашим захисникам ми можемо святкувати прийдешні свята. Щира Вам подяка, наші Герої, та низький уклін! Нехай Бог оберігає кожного воїна!
І ще дякуємо нашим приватним підприємцям Жуковському Борису Адамовичу і Палатову Євгенію Володимировичу за солодощі для наших колядників.
Дивитись вітання:
https://www.facebook.com/groups/360185491953024/permalink/1025579978746902/